BLOG Patrycja i Maciej | Wesele w Gracja w Sokołowie Podlaskim

Wesele w Gracja w Sokołowie Podlaskim – Patrycja i Maciej

Wesele w Gracja w Sokołowie. Wielkie wesela wymagają wielkiego zaangażowania i wielkich sal 😉 Wyobrażacie sobie wesele na niemal 400 osób ? Gdzie ich wszystkich pomieścić, by czuli się komfortowo i bez ścisku. O parking na taką ilość aut też raczej trudno… Nie do końca. Sala Gracja w Sokołowie Podlaskim spełni te warunki, łącznie z parkingiem, usytuowanym za salą. Dzięki czemu wychodząc przed salę, nie musicie podziwiać wszystkich aut. Znajdzie się w niej też miejsce na nocleg dla części gości. Jakiś czas temu, w innym wpisie mieliście okazje zobaczyć zdjęcia ze wspomnianego miejsca. Wpis znajdziecie tu – Anna i Marcin | Gracja Sokołów Podlaski Dziś wracamy do Gracji ponownie. Tym razem z przyjęciem weselnym Patrycji i Macieja.

Ślub w Sterdyni, przyjecie w Sokołowie Podlaskim

Wyobraźcie sobie Wasz wielki dzień. Setki, dosłownie setki gości towarzyszące od przygotowań do białego rana. Kościół w Sterdyni ledwo mieszczący wszystkich oraz sala „wypchana” po brzegi zrobiły wrażenie na wszystkich. Łącznie ze mną i nie powiem, miałem co robić. Pod tym względem ten ślub był wyjątkowy. Ale czego się nie robi dla tego wyjątkowego dnia. Zarówno ślub jak i przyjęcie przebiegły bez problemów. Mimo ogromnej ilości gości obsługa sali stanęła na wysokości zadania. Wielki plus dla nich za to. Jak to wszystko wyglądało zobaczycie na zdjęciach poniżej. Oczywiście jest to tylko skromna i niewielka część całego reportażu. Wesele w Gracja w Sokołowie

Romantyczna sesja w Kozłówce

Patrycja i Maciej wybrali na swoją sesję poślubną park należący do muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Bardzo lubię to miejsce, mimo oblężenia przez inne pary młode. Wybierając odpowiednią godzinę sesji, można powiedzieć, że byliśmy tam praktycznie sami 😉 Jak to wszytko wyszło możecie zobaczyć i ocenić na poniższych zdjęciach.

04.28 2020