Anna i Marcin | Gracja Sokołów Podlaski - Robert Zbieć Fotografia ślubna

BLOG Anna i Marcin | Gracja Sokołów Podlaski

Gracja Sokołów Podlaski

Gracja – to nazwa nowo powstałej sali weselnej w Sokołowie Podlaskim. Miałem przyjemność gościć w niej dwa razy. Na kameralnym, oraz bardzo dużym, liczącym ponad 350 osób weselu. To drugie będzie dostępne TU za jakiś czas. Będę tam gościł jeszcze nie jeden raz, ale już teraz mogę podzielić się kilkoma uwagami na jej temat. Oczywiście okiem fotografa ślubnego 😉 A jak wiecie, jest ono bardzo wyczulone na kilka kwestii.

Wizualnie zewnątrz sala robi naprawdę znakomite wrażenie. Położona jest nieopodal Sokołowskiej cukrowni, która dzięki gigantycznym malowidłom na ścianie robi niezłą wizytówkę miastu jak i pobliskiej sali. Sama sala to nowoczesny prostokąt z nowoczesnym hotelem o przyjemnym standardzie. Zaproszeni goście raczej nie będą narzekać na hotel, bo jest on po prostu nowy 🙂 Gracja może też zrobić wrażenie swoja wielkością oraz konstrukcją bez filarów. Niestety na mnie nie zrobiła. Jest po prostu zbyt wielka jak dla mnie i poza gigantycznym wnętrzem nie ma tam praktycznie niczego – poza małym kącikiem z kanapą przy toaletach. Za to dwór jest całkiem dobrze zagospodarowany i jest gdzie usiąść. Brawo Wy! ( Wiele sal ma z tym problem )

Wesele w Gracji. Organizacja.

Decydując się na Grację musicie zadbać o dużą ilość gości 😉 ( joke ) Nie. O atrakcje. Barman, foto budka, na które, de facto nie ma miejsca, czy napis LOVE to podstawa! W przeciwnym razie jesteście skazani na dwa stoły: słodkości i alko-wiejskości, które są ustawione w kątach sali. Ponuro, ciasno, bez podejścia… 🙁 Byłem tam dwa razy i nigdy nie udało mi się zrobić tam ciekawych zdjęć 🙁 Plecy gości – to jedyne, co można tam zrobić. Do poprawy !!!

Wielkie sale wymagają oświetlenia. ! KOLOR !

Tak. Zespół czy DJ z malutkimi lampkami może co najwyżej podświetlić 1/10 gigantycznej sali. Więc jak lubisz kolor na zdjęciach to musisz zadbać o dekorację światłem na tej sali. Absolutny must have !

Nasi bohaterowie !

Dotarliście aż dotąd? To poniżej poznacie Anię i Marcina. Nie będę się rozpisywał, bo po prostu, po ich twarzach widać ich wnętrza. Super sympatyczni ludzie, których fotografowało się z czystą przyjemnością 🙂

Zapraszam Was zatem do sali Gracja Sokołów Podlaski, którą oczywiście rekomenduję 🙂

08.30 2019