BLOG Magda i Artur | Wesele w Hotel Garden Siedlce

Wesele w Hotel Garden Siedlce

Wesele w Hotel Garden Siedlce. Siedlecki, nowy hotel, który powstał wraz z oddaniem tunelu w naszym mieście. Nieliczny z hoteli w którym można zorganizować przyjecie weselne niemal w centrum miasta!  Wnętrza hotelowych pokoi jak i sali robią dobre wrażenie. W pokojach dominuje biel, a sala weselna udekorowana jest w nowoczesnym, restauracyjnym stylu. Muszę przyznać, że jest to jeden z ciekawszych siedleckim hoteli, w którym zdjęcia robiło się naprawdę przyjemnie. 

Magda i Artur 

Uwielbiam prostotę i minimalizm wnętrz hoteli, więc bardzo cieszyła mnie myśl o przygotowaniach Magdy i Artura w apartamencie, a mieszkają dosłownie 100 metrów obok hotelu 🙂 Dzięki tej decyzji mogłem maksymalnie skupić się na ich relacji oraz emocjach, które nieodłącznie towarzyszyły im przez cały dzień.  Do tego wzięli ślub w kościele w którym ja również stanąłem na ślubnym kobiercu 🙂  Sesja plenerowa w moim ulubionym miejsce oraz piękna pogoda.  Nie mogło być lepiej 🙂

 

Zapraszam Was na krótką przygodę ślubną dwojga cudownych ludzi, którzy aż kipią optymizmem zarażając radością wszystkich dookoła.
Muzyka i światło – Arek  Agencja MODEM,
przyjęcie weselne – Hotel Garden Siedlce 
01.15 2019