Plenerowy ślub Iwony i Damiana w Pałacu Żaków - Robert Zbieć Fotograf

BLOG Iwona i Damian | Plenerowy ślub w Pałacu Żaków

Plenerowy ślub to doskonała alternatywa dla ślubów kościelnych.

Dzisiaj już nikogo nie dziwi ślub pod chmurką, dlatego też  imprezy tego typu stały się bardzo popularne. Zwłaszcza w różnego typu dworach, folwarkach, czy osadach.  Niewątpliwe Pałac Żaków w Siennicy, to doskonały wybór miejsca na tego typu wydarzenie ślubne.  Dużo zielonej przestrzeni, klimatyczny zabytkowy hotel oraz restauracja oddalona na tyle, by umożliwić spokojny odpoczynek młodszym gościom. Plenerowy ślub nie wymaga też dużej ilości miejsca i przemieszczania się , co jest bardzo wygodne dla gości. Przyjdźmy do naszych bohaterów.

Iwona i Damian.

Pamiętam spotkanie z nimi jak dziś mimo, że minęło już prawie 4 lata od ich sakramentalnego tak. To był mój pierwszy foto reportaż z plenerowego ślubu, więc byłem bardzo szczęśliwy móc uwiecznić go na fotografiach.  Spotkanie przebiegło bardzo pomyślnie. Oni oczekiwali dobrej fotografii w luźnym reporterskim stylu, a ja specjalizuje się w tego typu dziedzinie fotografii.  Iwona i Damian założyli, że nie chcą być głównym tematem i liczą na moja dyskrecję podczas robienia zdjęć.  Iwona znalazła mnie po reklamie w internecie.  Podobał się jej mój styl fotografii,  a rozmową szybko przekonałem ich, że to dobry wybór.  Fotograf z polecenia to bardzo dobry pomysł. Jednak uważam, że szczera rozmowa podczas spotkania jest dużo istotniejsza, niż polecenia koleżanki. W końcu decydujecie się na osobę z zewnątrz, która sfotografuje Waszą prywatną przestrzeń, oraz bardzo ważne chwile z Waszego życia. Dobrzej jest więc, aby nawiązać jak najlepszy kontakt.

Zapraszam Was do obejrzenia szalonej imprezy weselnej dwojga zakochanych i przesympatycznych osób. Poczujcie ciepło czerwcowego słońca, zapach letniego wiatru i świeżo skoszonej trawy. Dajcie się ponieść weselnemu szaleństwu tego magicznego dnia. Inny reportaż ślubny z tego miejsca znajdziecie pod tym linkiem – Marta i Marcin Plenerowy ślub z Villa Park Julianna możecie natomiast obejrzeć Tu – Anna i Krzysztof   
12.15 2018