BLOG Witaj na moim nowym blogu !

Fotograf ślubny !  Szukasz na swój wielki dzień?  A może interesujesz się tego typu fotografią? W tym miejscu znajdziesz mnóstwo wpisów poświęconych mojej pracy.  Będą one dodawane sukcesywnie, wraz z rozwojem strony. Jak zauważyliście, jest tu trochę pusto…  Strona dopiero co rusza i  małymi drobnymi kroczkami rozpędzimy ją specjalnie dla Was.  Już niebawem dostarczymy Wam solidną dawkę prawdziwej fotografii ślubnej. Ale nie tylko.  Wraz z nowym blogiem znajdziecie wpisy poświęcone nie tylko fotografii ślubnej, ale też  technikom, obróbce oraz sprzęcie, bez którego nie da się robić zdjęć 😉 Więc, jeśli chcesz poprawić swój fotograficzny warsztat, zajrzyj tu co jakiś czas 😉 Fotograf ślubny, to bardzo skomplikowany zawód. Przybliżę Wam ten skompilowany świat, który być może pochłonie Was, jak pochłoną mnie. Tymczasowo zapraszam Was na mój stary blog, poświęcony mojej autorskiej fotografii –  robertzbiec.blogspot.com.   Znajdziecie tam wpisy poświęcone fotografii ślubnej od 2013 roku, czyli od początku powstania mojej pierwszej strony internetowej.
Chciał bym napisać, że rok 2017 był rokiem przełomowym i że przedstawiam Wam moje najlepsze zdjęcia ślubne. Niestety rok 2017 rokiem przełomowym nie był. Był bardzo dobrym, kolejnym rokiem intensywnej nauki refleksu, patrzenia, postrzegania i widzenia. Analizy sytuacji, światła, momentu…wdrażania wiedzy, przekazanej od najlepszych fotografów w Polsce, która wbrew pozorom nie jest taka łatwa, jak by się mogło wydawać:).
Przed Wami kolekcja zdjęć dobrych.Czasami bardzo dobrych, czasami mniej. Oto wybór kadrów, które zapadły mi najbardziej w pamięci.
Zapraszam Was zatem do podsumowania ponad 100 fotografii z sezonu 2017.
   
12.07 2018