BLOG Paulina i Marcin | Ślub w Ziołowym Zakątku Koryciny.

Ślub w Ziołowym Zakątku

Ślub w Ziołowym Zakątku? O tak! W końcu, po kilku prywatnych wizytach z rodziną w tym magicznym miejscu, miałem przyjemność sfotografować tam ślub! Kto był ten wie ile magii Podlasia skrywa to miejsce. Tym co nie byli, serdecznie polecam pojechać i zobaczyć to miejsce na żywo. Ogromny kompleks botaniczny z restauracjami oraz noclegami różnego typu. Wszystko oczywiście w klimatach staropolskich, z dużą dozą prawdziwego Podlasia. Można też spotkać tam mnóstwo zwierząt hodowlanych i napić się lokalnie wytwarzanego piwa. Więcej informacji znajdziecie tu – Ziołowy Zakątek Koryciny

To piękne miejsce posiada również kapliczkę i salę weselną w iście rustykalnym stylu. Bohaterowie tejże obrazkowej opowieści – Paulina i Marcin postanowili, że będą ślubować sobie miłość właśnie w tym miejscu. Ale zanim to nastąpiło, trzeba się było odpowiednio przygotować 🙂

Gettin’ ready

Jak już wspominałem Ziołowy Zakątek oferuje wiele miejsc noclegowych. Nasza Para młoda zdecydowała się przygotować do ślubu w jednym z wielu dostępnych domków w środku lasu. Tego dnia było naprawdę gorąco, otaczające drzewa dawały cudowny cień, a wiatr niósł za sobą zapach leśnej ściółki. Przygotowania do ślubu odbyły się na świeżym powietrzu, co było oczywistym wyborem w takim miejscu. Moim zdaniem to był rewelacyjny pomysł zwłaszcza dla kogoś, kot lubi obcować z naturą, a nasi bohaterowie do takich osób zdecydowanie należą 🙂 Uwielbiam fotografować takie chwile.

Drewniany kościół – ślub w Ziołowym Zakątku

Drewniany kościół w Ziołowym Zakątku staje się świadkiem unikalnych momentów, gdzie emocje płyną niczym strumienie wiosennego deszczu, a radość maluje uśmiechy na twarzach zebranych gości. Każdy detal, od wyjątkowego charakteru drewnianych ławek po delikatne kwiatowe dekoracje, sprawia, że to miejsce nabiera wyjątkowego znaczenia dla każdej pary.

Przysięga złożona w tym drewnianym kościele staje się nie tylko symbolicznym aktem, ale również głębokim momentem, gdzie miłość splata się z naturą. To tutaj, wśród drzew i aromatycznych ziół, powstają wspomnienia, które przetrwają przez lata.

Zapraszamy do odkrywania piękna ślubu w Ziołowym Zakątku, gdzie drewno przytula, zioła otaczają, a miłość kwitnie niczym najpiękniejszy ogród. Niech każdy ślubny moment stanie się częścią tej niezwykłej historii, którą wspólnie tworzycie.

.

Wesele w rustykalnych klimatach

Wesele w rustykalnych klimatach przekształciło się w niepowtarzalne wydarzenie, pełne ciepła i swobody, odzwierciedlające autentyczność rodzinnego świętowania. Oto było rodzinne wesele, bez sztywnych scenariuszy i pośpiechu, gdzie każdy moment przeżywany był zgodnie z własnym tempem i spontaniczną radością. Bo przecież, kiedy jesteśmy na Podlasiu, zabawa musi toczyć się w swoim własnym rytmie.

W rustykalnych klimatach, taniec był hulanką pełną swawoli, a radość gości przewyższała wszelkie oczekiwania. Każdy mógł robić to, na co miał ochotę, co nadawało ślubowi niepowtarzalny charakter. Nie było ściśle ustalonego planu – improwizacja i spontaniczność sprawiły, że ta wyjątkowa uroczystość była wyjątkowo bliska sercom wszystkich uczestników.

Zatrzymując się na chwilę od gwaru, ekipa filmowa z Dźwięk Migawki postanowiła wykorzystać magiczny moment zachodu słońca do stworzenia niezapomnianej sesji zdjęciowej z Pauliną i Marcinem. W ciągu zaledwie 15 minut udało się uchwycić piękno ich miłości w otoczeniu tego rustykalnego, sielskiego krajobrazu. Efekty tej krótkiej sesji możecie podziwiać poniżej.

Zapraszam Cię do obejrzenia zdjęć 🙂

11.11 2022