BLOG Chrzciny Siedlce | Mieszko i jego rodzina

Chrzciny Siedlce

Chrzciny małego Mieszka, które miały miejsce w kościele Świętej Teresy w Siedlcach. Foto reportaż z chrztu oraz rodzinnego przyjęcia w przydomowym ogrodzie.

Fotografia z Chrztu Świętego to jedna z pierwszych pamiątek rodzinnych młodego człowieka. To również doskonały prezent dla dziadków i dalszej rodziny, którzy nie mają na co dzień kontaktu z Twoją pociechą. Czas szybko przemija, a z nim zatracają się nasz wspomnienia. Nie pozwól by ten wyniosły dzień przeminą bez odpowiedniej rodzinnej celebracji jak i pamiątki w postaci zdjęć. Fotografia chrztu, którą oferuję sprawi, że będziecie mogli z przyjemnością wrócić do tego dnia po latach.

Usiądź wygodnie i obejrzyj jak wyglądał ten wielki dzień. Dzień w którym mały Mieszko przystąpił do Chrztu Świętego. Jeśli chcesz zobaczyć inne przykładowe realizacje lub szukasz inspiracji do zorganizowania przyjęcia z okazji chrztu zajrzyj koniecznie Chrzciny Siedlce – zobacz relację i tu – zobacz relację

Szukasz fotografa na chrzest swojego dziecka, a możne chcesz komuś podarować reportaż w ramach prezentu? Odezwij się do mnie przez zakładkę kontakt.

03.08 2022