Chrzciny Siedlce | Mieszko i jego rodzina - Robert Zbieć fotograf Siedlce

BLOG Chrzciny Siedlce | Mieszko i jego rodzina

Chrzciny Siedlce

Chrzciny małego Mieszka, które miały miejsce w kościele Świętej Teresy w Siedlcach. Foto reportaż z chrztu oraz rodzinnego przyjęcia w przydomowym ogrodzie.

Fotografia z Chrztu Świętego to jedna z pierwszych pamiątek rodzinnych młodego człowieka. To również doskonały prezent dla dziadków i dalszej rodziny, którzy nie mają na co dzień kontaktu z Twoją pociechą. Czas szybko przemija, a z nim zatracają się nasz wspomnienia. Nie pozwól by ten wyniosły dzień przeminą bez odpowiedniej rodzinnej celebracji jak i pamiątki w postaci zdjęć. Fotografia chrztu, którą oferuję sprawi, że będziecie mogli z przyjemnością wrócić do tego dnia po latach.

Usiądź wygodnie i obejrzyj jak wyglądał ten wielki dzień. Dzień w którym mały Mieszko przystąpił do Chrztu Świętego. Jeśli chcesz zobaczyć inne przykładowe realizacje lub szukasz inspiracji do zorganizowania przyjęcia z okazji chrztu zajrzyj koniecznie Chrzciny Siedlce – zobacz relację i tu – zobacz relację

Szukasz fotografa na chrzest swojego dziecka, a możne chcesz komuś podarować reportaż w ramach prezentu? Odezwij się do mnie przez zakładkę kontakt.

03.08 2022

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(ReallySimpleCaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertzbiec/robertzbiec.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertzbiec/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/op in /home/klient.dhosting.pl/robertzbiec/robertzbiec.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-fancy-gallery/autoload.php on line 8