BLOG Ola i Łukasz | Pałac Patrykozy

Ślub plenerowy w Pałacu Patrykozy

Ślub plenerowy w Pałacu Patrykozy to niezapomniane wydarzenie, pełne magii i romantyzmu. Ten piękny, historyczny pałac położony jest w okolicy, otoczony przez lasy i pola, co dodaje uroku i klimatu całej uroczystości. Przygotowania do ślubu plenerowego rozpoczynają się już od wizyty w pałacu, podczas której Młoda Para ma okazję zobaczyć przepiękne sale i otoczenie pałacu oraz zapoznać się z ofertą. W Pałacu Patrykozy istnieje możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu lub można wybrać elegancką salę w pałacu, w której odbyła się poniższa uroczysta ceremonia.

Aktualnie pałac jest na sprzedaż, także jak by ktoś miał ochotę to więcej informacji znajdziecie tu

Wszytko w jednym miejscu.

Przygotowania do ślubu odbyły się we wnętrzach pałacu. Do dyspozycji gości były niemal wszystkie pokoje. Zdjęcia z przygotowań w takich wnętrzach robią się praktycznie same 🙂 Goście powoli schodzili się…

Na ślubie plenerowym w Pałacu Patrykozy nie mogło oczywiście zabraknąć doskonałej kuchni. Przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy potrawy zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Można wybierać spośród różnorodnych dań zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej. Zresztą zobaczcie sami.

Pierwszy taniec, najbliżsi, sesja nad morzem.

To był niewątpliwe czas poświęcony najbliższej rodzinie. To właśnie oni są najważniejszymi osobami podczas wesela i ich obecność dodaje uroczystości szczególnego wyjątkowego charakteru. Kameralne wesele w rodzinnym gronie wystarczyło do znakomitej zabawy oraz namiastki prawdziwego wesela i rytuałów z nim związanych. Pierwszy taniec to jedno z najważniejszych i najbardziej wzruszających chwil podczas wesela. To właśnie wtedy Młoda Para po raz pierwszy tańczy razem jako małżeństwo, a ich taniec jest dla wszystkich gości wielkim wydarzeniem.

Po uroczystości weselnej wielu par decyduje się na sesję zdjęciową nad morzem. Malownicze krajobrazy nadmorskie idealnie nadają się do uwiecznienia na zdjęciach i tworzenia niezapomnianych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Plaża, molo czy promenada to tylko kilka z wielu możliwości, jakie daje morze do stworzenia pięknych zdjęć plenerowych. Nie wiem jak Wy, ale ja już tęsknie za klimatem naszego Bałtyku.

11.07 2021