BLOG Zdjęcia z chrztu | Chrzest Miłosza

Zdjęcia z chrztu

Zdjęcia z chrztu to najczęściej wybierana forma pamiątki niezwykłego dnia jakim jest chrzest. Stanowią świetną pamiątkę oraz mogą stać się okazją doskonałego prezentu dla najbliższych. Chodzi mi o oczywiście o możliwość wręczenia zdjęć najbliższych z maluszkiem np. podczas dnia babci czy dziadka 🙂 Zdjęcia z chrztu pokazują także, że czas leci nie ubłaganie. Małe dzieci rozwijają się nie zwykle szybko. Warto więc zadbać o dokumentację fotograficzną, zwłaszcza tą z pierwszych lat życia. Oczywiście bezapelacyjne do najistotniejszych momentów życia zalicza się Chrzest Święty.

Miłosz i jego rodzina

Nasz mały bohater, to młody kawaler, który ma już kilka pierwszych etapów życia z sobą 🙂 Wulkan energii przemieszczający się z prędkością błyskawicy na swoich małych stópkach. Miłosz ma też starsza siostrę, która dzielnie towarzyszyła mu tego dnia, w każdej chwili służąc pomocą 😉 Mówi się, że dzieci są odzwierciedleniem rodziców, więc w zasadzie o nich nie trzeba zbyt wiele pisać 😉 Powiedzenie ” czuj się jak u siebie w domu” sprawdza się w ich przypadku doskonale. Reasumując ciesze się, że poznałem tą fajną i niezwykle otwartą rodzinę. Wykonywanie zdjęć dla nich to była czysta przyjemność 🙂 Dziękuję Wam bardzo !

Okiem fotografa na chrzest

Sezon 2020 dla fotografa ślubnego to zdecydowanie rok pod znakiem szukania alternatywnych rozwiązań związanych z fotografią rodzinną. Nie wątpliwie zdjęcia z chrztu stanowią własnie taką alternatywę. Dlaczego? To proste. Uwielbiam fotografować ludzi i ich obyczaje. Uwielbiam też ten dreszczyk jak towarzyszy podczas samej ceremonii chrztu. W końcu masz raptem kilka chwil, by znaleźć się w jak najlepszym miejscu i złapać ten wyczekiwany moment. Symbol bezpowrotnej przemiany. Szalenie ważny w życiu każdej osoby wierzącej. Przy okazji zawsze się coś dzieje tego dnia. To doskonała okazja dla fotografa na prawdziwy trening refleksu jak i wspaniała pamiątka obrazu życia codziennego dla Was. Waszego życia i chwil, które bezpowrotnie przemijają.

Więcej moich zdjęć z Chrztu Świętego znajdziecie tu, w strefie klienta. Także jeśli trafiłem w Wasz gust, to serdecznie polecam się do tego typu usług 😉

11.02 2020