Sesje fotograficzne w lesie po 20 kwietnia - Robert Zbieć Fotografia

BLOG Od 20 kwietnia można robić sesje fotograficzne w lesie bez masek !

Paraliż gospodarki wywołany przez koronowirusa oraz decyzje rządu z nim związane dotknęły większość branży. Szczególnie dostało się branży ślubnej, która przez wprowadzone obostrzenia praktycznie przestała istnieć. Sytuacja jednak zmieniła się. Od 20 kwietnia bieżącego roku obostrzenia sanitarne uległy częściowej zmianie. Jako Para Młoda, czy też będąca w związku ze sobą możecie wybrać się do lasu. Między innymi na sesję fotograficzną.

Od 20 kwietnia można robić sesje fotograficzne w lasach !

Zgodnie z informacją przekazaną przez media możecie wybrać się do lasu w celach rekreacyjnych. Sesje fotograficzne mogą być jednym z takich powodów. Od dziś możecie przebywać w lesie zgodnie z prawem oraz nie musicie w nim przebywać w obowiązkowych zakryciach twarzy. Oczywiście zasady zachowania bezpiecznej odległości od fotografa dotyczą nadal. Jednak nie stanowi to większego problemu 😉 Taka sesja to doskonała okazja na odskocznię do codziennego stresu i niesamowita pamiątka obecnych czasów!

Wytyczne oraz więcej informacji znajdziecie na popularnych stronach internetowych oraz serwisach państwowych gov.pl

Branża ślubna, co dalej ?

Aktualnie branża ślubna stoi i czeka z nadzieją na lepsze jutro. Większość wesel została przełożona na późniejsze terminy tego roku lub na przyszły sezon. Oczywiscie my fotografowie stoimy w gotowości do powierzonych przez Was zadań. Proponujemy dokumentację ślubu oraz sesję plenerową, a reportaż z przyjęcia weselnego wykonamy Wam w bezpieczniejszych czasach. Pamiętajcie, że bez Was i waszych ślubów nasza branża przestanie istnieć. Dlatego staramy się dopasowywać dla Was z możliwymi rozwiązaniami. Ilość sobót oraz sal weselnych jest ograniczona, a sezon 2021 powoli się zapełnia rezerwacjami. Jeśli macie swoją ekipę foto video, Dja, wymarzoną salę warto spróbować innego terminu niż sobota. Zgranie wszystkich usługodawców jest wtedy o wiele łatwiejsze!

Pamiętajcie też, że w związku z odwołanymi ślubami mamy dla Was dużo więcej czasu na sesje fotograficzne 🙂 Zarówno dla Młodych Par, narzeczonych oraz tych z maleństwem w brzuszku. Do zobaczenia w lesie !

Przykładowe sesje fotograficzne wykonane w okolicznych lasach znajdziecie pod koniec wpisów :

Izabela i Wojciech | Górki Zielone Dębe Wielkie

Paulina i Dawid | Miód Lawenda Biardy

Angelika i Tomasz | Hotel Mansor Ząbki

04.20 2020