BLOG Kasia i Łukasz | Wesele w Dworek Panderosa Siedlce

Wesele w Dworek Panderosa

Wesele w Dworek Panderosa. To miejsce które przynosi zawsze miłe wspomnienia. W dworku odbył się jeden z moich pierwszych reportaży ze ślubu znanego siedleckiego instruktora tańca. Odbyło się w tym miejscu również moje wesele. Tak! 🙂 Zdjęcia wykonywał Adam Właśnie dlatego uwielbiam Panderosę – ten klimat starego budownictwa otoczonego piękną zielenią oraz wieloma atrakcjami.

Kościelny slow wedding.

Często spotykam się z tym określeniem i często też pytacie jak zorganizować przyjecie weselne w tym stylu, by nie zanudzić gości, a także zostawić trochę miejsca na tradycyjny ślub. Biała suknia i … a może by tak porzucić tradycyjny garnitur na rzecz casualowej marynarki? Można też przenieść życzenia spod kościoła w bardziej urokliwe miejsce… Zrezygnować z wysokich % na rzecz lekkiego wina i piwa w upalne dni… jest wiele możliwości. A zamiast sali weselnej wybrać namiot i świeże powietrze. Jest krykiet, zabawy przy stole. Zamiast tradycyjnego bandy ślubnego ulubiona kompozycja muzyczna lecąca w tle. Są też bańki ! o tak ! o atrakcja dla dzieci jak i dorosłych 🙂 Zresztą zobaczycie sami !

Dodatkową atrakcją o której warto wspomnieć, dla odważniejszych i dorosłych weselników jest park linowy po sąsiedzku z Panderosą oraz doskonały plac zabaw dla dzieci. Tuż za płotem 😉 Może zatem będąc na weselu w przyszłości warto zabrać ze sobą dresy i wygodne buty 😉

Kasia, Łukasz i mały bohater naszej opowieści.

Ślub nietypowy, bo połączony z chrztem świętym ich małego synka. Coś nietypowego na co nalega większość księży jakieś takie niewygodne na pierwszą myśl. Nic bardziej mylnego. Zobaczycie poniżej że dworek Panderosa to doskonały wybór na tego typu imprezy i zarówno nasi starsi bohaterowie jak i ci młodsi bawili się doskonale.

Dziękuję Wam za dołożenie wszelkich starań by uczynić ten dzień wyjątkowym. Mam nadzieję, że moje zdjęcia będą dla Was również wyjątkową pamiątką.

Z innych miejsc na Wasz slow wedding polecam Dwór Mościbrody, Folwark Ruchenka, czy też Starą Drukarnię w Sokołowie podlaskim. To miejsca bardzo bliskie memy sercu i oku. 🙂

08.27 2019