Pałac Nogalin zdjecia ślubne Marii i Michała - Robert Zbieć Fotografia

BLOG Maria i Michał | Pałac Nogalin Miastków Kościelny

Pałac Nogalin to doskonałe miejsce na przyjecie ślubne w klasycznym stylu. Doskonałe miejsce, by zrobić wrażenie na zaproszonych gościach i poczuć się wyjątkowo w tych wyjątkowych chwilach. Przekonasz się o tym oglądając poniższą foto relację z wesela Marii i Michała.

Pałac Nogalin  w Miastkowie Kościelnym, otoczony został klimatycznym parkiem krajobrazowym z wieloma pomnikami przyrody i starodrzewem. W posiadłości mieści się stadnina koni a tuż za nią przepiękny widok. W pałacu przyjecie odbywa się na dosyć dużej sali bankietowej. Jest też spory, dostawiany namiot w którym odbyła się szalona zabawa gości. Warto zainwestować w odpowiednie oświetlenie takiego miejsca, które wypełniając kolorem wnętrze białej sali dodaje jej niesamowitego smaku i stylu. Dodatkowo obiekt dysponuje niewielkim zapleczem hotelowym dla gości oraz barem w klimatycznej piwnicy.

Ślub boho czy ślub rustykalny a może tradycyjny w kościele?

Początek sezonu ślubnego zawsze jest dla mnie bardzo emocjonalny -akumulatory życiowe są naładowane, a chęć tworzenia historii ślubnych bardzo silna. Szczególnie gdy widzisz dwoje szczęśliwych ludzi, a za oknem panuje idealna pogoda. Tak było od samego początku… Uśmiech, czarny garnitur z czerwonym dodatkami, piękna suknia, odrobina wina i… sami zobaczycie co, a raczej kto. Ci co oglądają kreskówki od razu wyłapią pewnego bohatera 😉 Czas na najważniejsze deklaracje w ich życiu!

Nasi bohaterowie zdecydowali się na ślub klasyczny w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Miastkowie Kościelnym. Świątynia wzniesiona w XV wieku w stylu neogotyckim jest położona zaledwie kilkadziesiąt metrów od Pałacu Nogalin. Klimatyczny, potężny oraz nieco mroczny kościół z bardzo fajnym światłem towarzyszącym podczas ceremonii. Niewątpliwie doskonałe miejsce na ślub!

Kochani…

Niesamowicie dziękuję za zaufanie, było fantastycznie! Cudnie było Was spotkać i uwiecznić dla Was ten magiczny dzień. Uwielbiam wracać myślami do tego dnia, wnętrza kościoła, Waszych uśmiechów i emocji, które Wam towarzyszyły. Dlatego z przyjemnością dzielę ze światem wpisem na moim blogu ślubnym.

07.12 2019