BLOG Angelika i Tomasz | Hotel Mansor Ząbki

Hotel Mansor to elegancki i nowo wybudowany hotel w Ząbkach, tuż obok Warszawy. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w internecie 😉 Hotel Mansor posiada też dwie sale weselne i w jednej z nich odbędzie się poniższa historia.
Dowiedziałem się ostatnio, od dwóch przemiłych starszych pań, że lubicie zdjęcia naturalne, zawierają emocje i nie pozowane. O tak. To recepta na idealne zdjęcia ślubne. No nie ? 🙂   Fajnie też by było żeby fotograf miał oko na pewne sprawy, no i wyczucie, co dobre a co nie.  Ja się zgadzam i podporządkowuje pod Wasze oczekiwania, dorzucając od siebie drobne aspekty techniczne.  Pamiętajcie, że otoczenie ( sala weselna i kościół ) jak i oświetlenie, to też ważny element układanki, który ma przeogromny wpływ na estetykę Waszej pamiątki.
Proste prawda?
A co gdybym Wam powiedział, że dobry reportaż ślubny i sesja plenerowa zależą tylko i wyłącznie od Was? Angelika i Tomek przekonali się, że nie żartuję i jeśli myślicie, że zdjęcia z sesji plenerowej są pozowane… to zapraszam Was serdecznie na wspólne sesje.
Tymczasem proszę zerknijcie na klimatyczny dzień ślubu Angeliki i Tomasza.
01.07 2019