BLOG Kinga i Kamil | Novotka Siedlce

Novotka  Siedlce. Miejsce w którym miałem okazję gościć niejednokrotnie.  Bywałem kila razy jako fotograf jak i gość.  Miejsce przywołuje bardzo miłe wspomnienia i chciałbym, aby znalazło się na moim blogu.  Zwłaszcza poniższa historia Kingi i Kamila.

Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy wasz wymarzony dzień staje pod znakiem zapytania… Ogrom zaproszonych gości, zakupy, emocje… wszystko przykrywają czarne chmury…ale puki nie pada, zawsze zostaje nadzieja!  Smutnym początkiem zaczynam tą historię, jednak zapewniam, że będzie to historia pełna ciepła i miłości. Bardzo prawdziwej. Kinga i Kamil postanowili przełożyć termin, zrezygnować z iście książęcego balu, setek gości i innych atrakcji, by cieszyć się tym co w życiu najważniejsze. Najbliższymi.  Puki wszyscy mogli towarzyszyć im w szczególnym dniu. Wielu z nich, oraz głównych bohaterów znajdziecie w tym wpisie – Olga i Karol | Wersal Siedlecki.

Zapraszam na foto relację dedykowaną pewnej bardzo ważnej dla wszystkich obecnych na zdjęciach osobie oraz wszystkim przyjaciołom Pary Młodej.
01.02 2019