BLOG Jola i Patryk | Pod Sosnami Popowo

Pod Sosnami  to należący do Caritasu ośrodek na trasie Serock Wyszków położony niemal w samum środku sosnowego lasu. Ośrodek mieści się na trasie Serock Wyszków. Przemiła obsługa ośrodka organizuje  imprezy kościelne, rodzinne, firmowe oraz wesela.  Jest też gigantyczny grill do imprez pod chmurką.

Rzadko mam przyjemność gościć w okolicach tak pięknie położonych. Przepięknej rzeki Narew, czy też jeziora Zegrzyńskiego, ale zawsze wracam stamtąd niezmiernie zadowolony. Jola, Patryk, ich rodziny oraz znajomi to naprawdę przesympatyczni ludzie. Bardzo „otwarci na aparat” nie ukrywali emocji, więc  robienie zdjęć było dziecinie proste 😉 Również przebywanie w ich otoczeniu  było dla mnie ogromną frajdą. Klimatyczne miejsce ośrodka Pod Sosnami pozwoliło nacieszyć zarówno oczy jak i płuca. Zresztą, zobaczcie sami.

Z kwestii technicznych ( coraz więcej Was o to pyta ) cały fotoreportaż wykonany bez użycia lamp błyskowych – jak każdy reportaż od 2017 r.  A wrzucony materiał to jedna trzecia całości. Na sesji plenerowej, którą tradycyjnie zobaczycie pod koniec materiału część zdjęć wykonana obiektywem Volna 80.
12.29 2018