BLOG Przykładowy album ze ślubu | Milena i Kuba Orchidea Siedlce

Album ze ślubu.

Album ze ślubu. Czyli jak wygląda wnętrze albumu, który  Para Młoda otrzymuje od swojego fotografa ślubnego.

Album ze ślubu to klasyczny sposób na zaprezentowanie zdjęć z wesela. Są one nie tylko piękną pamiątką, ale także doskonałym sposobem na przechowywanie i oglądanie zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Albumy ślubne mogą mieć różne rozmiary i mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, tektura czy plastik. Najczęściej są to albumy z twardymi okładkami, które chronią zdjęcia przed zniszczeniem i umożliwiają ich długie przechowywanie.

W albumie zazwyczaj umieszcza się około 50-100 zdjęć, ale ilość ta może być różna w zależności od wielkości albumu i indywidualnych preferencji. Zdjęcia są najczęściej umieszczane na specjalnych kartach z tworzywa sztucznego, które chronią je przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Albumy ślubne mogą być ręcznie szyte lub klejone, a ich cena zależy od wielkości, jakości materiałów i dodatkowych elementów, takich jak np. złocenia, tłoczenia czy wstawki z kamieni szlachetnych.

Wybierając album ślubny, warto zwrócić uwagę na jego trwałość i estetykę. To będzie pamiątka, którą będziemy chcieli przechować przez wiele lat, dlatego warto zainwestować w dobrą jakość. Warto także zdecydować się na album od sprawdzonego producenta, który gwarantuje jakość swoich wyrobów.

Wpisem tym chciałbym pokazać Wam przykładowe rozkładówki, czyli wnętrze albumu. Został on stworzony dzięki kreatorowi albumów Zalamo.  A za jego layout, czyli poszczególne rozmieszczenie zdjęć oraz zawartość odpowiadam ja. Oczywiście przed realizacją albumu Para Młoda ma do niego wgląd i to oni decydują o jego finalnej zwartości. Oczywiście, rozmieszczenie zdjęć można dowolnie modyfikować, jednak wiąże się to z dużą ilością niewykorzystanej przestrzeni. Dlatego opracowałem własne projekty, którymi się posługuję. Więcej na temat oferowanych albumów ślubnych, jakie oferuję w pakietach oferty znajdziecie na moim blogu.

Zajrzyjmy więc do środka. Jest to finalny projekt albumu Mileny i Jakuba, którzy swoje wymarzone przejecie weselne zrobili w siedleckiej sali Orchidea. Dziewczyny, jeśli jesteście zachwycone cudowną suknią Mileny, to zapraszam do wiadomości prywatnej po dane do projektanta.

12.18 2018